Události

Ples kyberny

Maturitní ples Střední školy a vyšší odborné školy aplikované kybernetiky, čtvrtek 23. 2. 2017 v Kongresovém centru Aldis od 20:00. Cena lístku je 250 Kč a je možné zakoupit jej od pátka 20. 1. 2017 v kanceláři školy, nebo v den konání plesu na místě. Doporučujeme lístky zakoupit předem v kanceláři školy. Těšíme se na Vás, na viděnou na plese!

Lyžařský kurz G3

Třída G3 absolvuje od neděle 15. do soboty 21. ledna 2017 lyžařský kurz. Odjezd od školy v neděli v 15:00. Místo - penzion Seval v Rokytnici nad Jizerou.

Přečíst si více

Nejnovější aktuality

16.1.2017

Nabídka divadelního představení

Žáci a studenti Kyberny mají unikátní možnost navštívit divadelní představení Unisex.
Termín: 1. února 2017 v 17:30
Místo: hlavní scéna Klicperova divadla
Zvýhodněná cena: 100,-
Slevový poukaz na zvýhodněnou cenu k vyzvednutí u Mgr. Rejthara.

24.12.2016

MULTIMEDIÁLNÍ TVORBA - přijímací řízení

Ředitel školy vyhlašuje první kolo přijímacího řízení na umělecký obor ŠVP Počítačová grafika RVP Multimediální tvorba na pondělí 2. ledna 2017 a úterý 3. ledna 2017 od 10:00. Bližší informace hledejte zde.

Další aktuality

//Komentář

SEBEVĚDOMÍ RAGBYOVÉHO HRÁČE

Podle pořadí je druhým absolventem oboru Počítačová umění a design. Nového oboru, který se podle názvu neznalým lidem jeví jako poněkud nepraktický, není to ale naopak? Jan Neušl, o kterém dnes bude řeč, a stejně tak i Jirka Česák a Petr Chroustovský, tedy zatím jediní tři absolventi už všichni pracují v zaměstnáních, na která se u nás připravovali, a to přesto, že je to teprve pár týdnů, co složili...

Přečíst si více

Mladí programátoři dabují odborné video

Studenti Kyberny v oboru zaměřeném na programování: Jan Stránský, Jiří Šolc a Lukáš Veteška se účastní nové soutěže: Internet of everythingv rámci CISCO NETWORKING ACADEMY GAMES. V této soutěži se jedná o programování malých, chytrých zařízení zvaných Raspberry Pi a jejich integrace do sítě. Rozvíjí to jejich mozek.

Přečíst si více

Zobrazit všechny články